fa6bb7247a64a7ec76f880466e32773ff532de78

O nás:

Spoločnosť Dr. Floor sa zaoberá realizáciou priemyselných betónových podláh. Základnou filozofiou firmy je komplexnosť poskytovaných služieb od návrhu, výberu vhodnej technológie a realizácie až po zabezpečenie servisu. Podlahy zhotovené našou spoločnosťou sú charakteristické maximálnou kvalitou vďaka modernému strojnému vybaveniu, profesionálnemu ľudskému potenciálu, dlhoročnými skúsenosťami v oblasti priemyselných podláh a odhodlanie majiteľa firmy dosiahnuť u všetkých svojich zákazníkov maximálnu spokojnosť.

Poskytujeme optimálne riešenie priemyselnej podlahy v najvyššom štandarde kvality, individuálny prístup ku každému zákazníkovi je u nás samozrejmosťou. Na základe bezplatnej konzultácie zvolíme najvhodnejší spôsob a technológiu realizácie šitú na mieru pre každého klienta. V neposlednom rade sledujeme aktuálne trendy, zúčastňujeme sa na odborných seminároch a školeniach či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Využívame inovácie a disponujeme moderným vybavením. Naše investície smerujú do modernizácie strojov, náradia a technológií. 

Výsledkom toho je skutočnosť, že nami poskytované podlahy spĺňajú aj tie najprísnejšie štandardy kvality. 


Váš úspech je pre nás motiváciou